
Koe SET MET 2 x itsekeriytyvän kiristyshihnan tehokkuus. Tällä 3 metrin pituisella ja 25 mm leveällä kiristyshihnalla on 300 kg:n kantokyky, ja se tarjoaa luotettavaa turvallisuutta ja helppoutta kiinnitystehtäviin.
Sen itsestään sisäänvetävä ominaisuus parantaa käytettävyyttä, mahdollistaa nopean säilytyksen ja vähentää sotkeutumista – täydellinen toistuvaan käyttöön. Vankka rakenne varmistaa kestävyyden ja pitkäaikaisen suorituskyvyn vaihtelevissa olosuhteissa. Varaa autot, kiinnitä kuorma tai vakauta laitteet vaivattomasti tämän tukevan räikkähihnan avulla.
| Brändi | Toolland |
| Malli | ARAT11X2 |
| Primaarivärit | Musta |
| Maksimivero | 300 kg |
| Määrä kappaletta | 2 |
| Sure! The translation of "Haak" to Finnish in an informal context is "Koukku." | ei |
| Pituus bändi | 3 m |
| Materiaalin jakoavain | The name "Staal" does not have a direct translation in Finnish as it seems to be a proper noun or a name. If "Staal" is the entire text you want translated, it would remain "Staal" in Finnish. If there is a longer text you meant to provide for translation, please share it! |
| Materiaaliriemu | Polyesteri |
| Brede riem | 25 mm |
| Sjorcapaciteit | 300 kg |
| Raskas käyttöön | ei |
| The Dutch word "Intrekbare" translates to "Sisäänvedettävä" in Finnish. If you need help with anything else, feel free to ask! | Joo |
| Materiaali | Polyesteri |