
Koe vertaansa vailla oleva kestävyys ja lujuus tukevan alumiinisen nokkakärryn kanssa, joka on suunniteltu kuljettamaan raskaita kuormia aina 150 kg asti.
Sen kevyt mutta tukeva rakenne mahdollistaa vaivattoman ohjailun, ja ergonomiset kahvat tarjoavat mukavan otteen pidempään käytössä.
Täydellinen laatikoiden, varusteiden tai puutarhatarvikkeiden siirtämiseen, tämä kärry muuttaa isot hommat helpoiksi ja hallittaviksi askareiksi.
| Brändi | Toolland |
| Malli | OHT10 |
| Primaarivärit | harmaa |
| Lisää värejä | Punainen |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 55,5 cm |
| De hoogte van het product | 118 cm |
| Productbreedte | 48 cm |
| Tuotteen paino | 8,3 kg |
| The text "Draagvermogen" in Finnish can be translated informally as "kantavuus". | 75 kg |
| Maksimivero | 150 kg |
| The translation of "Opvouwbaar" to Finnish is "Taitettava". | ei |
| Primaariyksityiskohtaiset värit | Zilver kääntyy suomeksi muotoon "Hopea". |
| Materiaali pyörät | Kumi |
| Tyyppiwielen | Vast, Pneumaattinen |
| Aantal wielen kääntyy suomeksi "pyörien määrä". | 2 |
| Halkaisija renkaat | 26 cm |
| Veiligheidsfactor translates to Finnish informally as "turvakerroin." | 1/2 |
| Työkuorma | 75 kg |
| Instelbare hoogte in Finnish is "Säädettävä korkeus." | ei |
| Diepte platform voidaan kääntää epävirallisesti suomeksi muodossa "syvyysalusta." | 20,8 cm |
| Leveysalusta | 30,8 cm |
| The phrase "Dikte wiel" translates to "Paksuus pyörä" in Finnish. However, if this is meant to be a name or another specific term, the translation may not apply directly. Let me know if you need any more help! | 85 mm |
| Materiaali | Alumiini |