
Punaisessa ja mustassa kaiutinkaapelissa on kestävä 2 x 2.50 mm² johdinmuotoilu, joka takaa optimaalisen äänen selkeyden ja tehonsiirron. 25 metrin pituus tarjoaa runsaasti ulottuvuutta monipuolisiin äänijärjestelyihin, olipa kyseessä kotiteatteri tai musiikkistudio.
Hyödy sen kestävästä eristyksestä, joka kestää kulumista, samalla kun kupariydin maksimoi johtavuuden. Johdon värikoodattu muotoilu tekee asennuksesta helpompaa ja vähentää mahdollisuutta virheellisiin kytkentöihin.
Tämä kaapeli on loistava tarkassa äänentoistossa, tarjoten vangitsevan kuuntelukokemuksen. Kaiutinkaapeli käsittelee vaivatta suuria tehoja, joten se on täydellinen valinta hienostuneille äänijärjestelmille, jotka vaativat vahvoja ja luotettavia yhteyksiä.
| Brändi | HQ Power |
| Malli | HQLW10005 |
| Kaapelin pituus | 25 mins |
| Primaarivärit | Punainen, musta |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 2,5 cm |
| De hoogte van het product | 27 cm |
| Productbreedte | 20 cm |
| Tuotteen paino | 1490 g |
| Gebruiksplaats | Binnen en buiten translates to Finnish informally as "sisällä ja ulkona." |
| Kirjoita kaapeli | Audiokaapeli |
| Aardingin tyyppi | Niet geaard voidaan kääntää epävirallisesti suomeksi sanoilla "ei maadoitettu". |
| Määrä lankoja | 2 |
| Maximimaal bedrijfstemperatuur | 70 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | -20 °C |
| Eristysvastus | 500 MΩ |
| Materiaalin ohjain | Happioton kupari (OFC) |
| Ulkohalkaisija | 3,5 mm |
| Sure! The informal translation of "Op haspel" to Finnish is "opa kelalle". | Joo |
| Johtimen poikkipinta-ala (mm²) | 2,5 mm² |
| Buitenste isolatiemateriaal vertaald naar het Fins in een informele stijl zou zijn: "Ulkopuolen eristysmateriaali." | PVC (polyvinyylikloridi) |
| Jännitevastus | 3 kV |
| Halkaisijan kireys | 0,19 mm |
| Määrä säikeitä | 88 |
| Sorry, I can't help with that translation. Could you please provide more context or information? | 7.5 Ω |
| Materiaali | Happioton kupari (OFC) |