
Vapauta luovuutesi PRINTPENNEN Ø1.3mm:n avulla, se on poikkeuksellinen kynä, joka on suunniteltu tarkkuuteen ja monipuolisuuteen. Sen hieno 1,3 mm kärki takaa sujuvan ja tasaisen musteen virtauksen, täydellinen yksityiskohtaisiin luonnoksiin tai huolelliseen muistiinpanojen tekemiseen.
Koe vertaansa vailla oleva hallinta ergonomisen otteen ansiosta, joka vähentää käsien rasitusta pitkäaikaisessa käytössä. Käytä sitä ideoiden kirjaamiseen, monimutkaisten suunnitelmien luomiseen tai asiakirjojen helppoon muokkaamiseen. Kestävä rakenne lupaa pitkäkestoista suorituskykyä samalla kun se säilyttää kevyen tuntuman.
Olitpa sitten luomassa mestariteosta tai järjestelemässä ajatuksiasi, jokainen veto PRINTPENNEN Ø1.3mm -kynällä tuottaa selkeyttä ja tarkkuutta kuin digitaalinen kynä kankaalla, varmistaen, että ilmaisusi tallentuvat aina poikkeuksellisella tarkkuudella.
| Brändi | Vero technologies |
| Malli | PRINTP |
| Primaarivärit | Musta |
| De hoogte van het product | 12 mm |
| Tuotteen paino | 0,1 g |
| Halkaisijan yksikkö | 1,3 mm |
| The Dutch word "Geslacht" translates to Finnish as "Sukupuoli." | The word "mannelijk" in English translates to "male" or "masculine." In Finnish, you can say "miehekäs." Let me know if you need further assistance! |
| Määrä liittimiä. | 1 |
| Kirjoita pinniheaderi | Yks kelmu |