
Koe Oxyturbo-kertakäyttöisen CO2-kaasusylinterin tehokkuus, joka on suunniteltu erityisesti Mignon- ja Micro-järjestelmiin. Tämä 950 ml sylinteri takaa tasaisen korkealaatuisen hiilidioksidin virtauksen, mikä on ihanteellinen useisiin käyttötarkoituksiin.
Täydellinen tarkkaan hiilihapotukseen, oli kyse sitten juomien valmistuksesta tai kasvien kasvun edistämisestä. Kompakti muotoilu takaa helpon säilytyksen ja käsittelyn.
Ominaisuuksiin kuuluu vankka rakenne paremman kestävyyden takaamiseksi ja luotettava tiiviste estämään vuotoja, mikä tekee siitä edullisen ja turvallisen valinnan jatkuvaan hiilidioksidin toimitukseen.
| Brändi | Oxyturbo |
| Malli | OT485300 |
| Primaarivärit | harmaa |
| De hoogte van het product | 30,5 cm |
| Tuotteen paino | 1506 g |
| Sisällön määrä | 950 ml |
| Halkaisijan yksikkö | 7 mm |
| Kirjoita bensa | Happi |
| Materiaali | The name "Staal" does not have a direct translation in Finnish as it seems to be a proper noun or a name. If "Staal" is the entire text you want translated, it would remain "Staal" in Finnish. If there is a longer text you meant to provide for translation, please share it! |