LG 65QNED92A6A | 65" 4K QNED MiniLED TV | 120Hz (144Hz VRR) | webOS 25 | Dolby Vision | Äly-TV
Tuotenumero 65QNED92A6A Share Kirjoita arvostelu
Uusi
Kuvaus
Koe uskomaton kirkkaus LG 65QNED92A6A:n kanssa, joka on 65-tuumainen 4K QNED MiniLED TV. Se parantaa katselukokemustasi elävillä väreillä ja syvillä kontrasteilla. Oli kyse sitten uusimman kassamagneetin katsomisesta tai videopelien pelaamisesta, sen MiniLED-taustavalaistus tarjoaa poikkeuksellisia yksityiskohtia.120 Hz:n virkistystaajuus, jopa 144 Hz VRR:llä, takaa sulavat ja sujuvat liikkeet, mikä on täydellistä nopeatempoisille urheilu- ja toimintakohtauksille. webOS 25 -alusta tarjoaa vaivattoman pääsyn suosikkistriimauspalveluihisi, tuoden loputtomasti viihdemahdollisuuksia suoraan sormiesi ulottuville.Nauti Dolby Visionin tarkkuudesta, joka luo elokuvamaisen kokemuksen joka kerta, kun katsot TV:tä. Tämä älytelevisio intuitiivisella ääniohjauksella tekee sisällössä navigoimisesta vaivatonta, ja se on modernin kotiviihteen keskipiste.
Ominaisuudet
Tuotemerkkitiedot
Brändi LG
Loppu varastosta
Näytä määräalennukset Ilmainen toimitus! (FI) 30 päivää jäähdyttelyä Erinomainen palvelu
Asiakkaiden kysymyksiä
asiakkaiden arvostelut
LG 65QNED92A6A | 65" 4K QNED MiniLED TV | 120Hz (144Hz VRR) | webOS 25 | Dolby Vision | Äly-TV Klikkaa tähteä jättääksesi arvostelusi