LG 37U730SA-W 37" | 3840x2160 4K UHD IPS | 60Hz | Älymonitori, jossa on webOS | USB-C 65W | Valkoinen
Tuotenumero 37U730SA-W.AEU Share Kirjoita arvostelu
Uusi
Kuvaus
Nosta tuottavuutesi uudelle tasolle monitorin 60Hz päivitystaajuudella, joka takaa sulavat siirtymät ja saumattoman moniajon. Integroitu webOS:iin, jonka avulla voit käyttää sovelluksia, pelejä ja verkkosisältöä suoraan monitorista ilman lisälaitteita.
Yhdistä vaivattomasti USB-C 65W:n avulla, joka tarjoaa nopean latauksen ja tiedonsiirron yhdellä kaapelilla. Tyylikäs valkoinen viimeistely sopii mihin tahansa ympäristöön, yhdistäen tyylin ja käytännöllisyyden.
Ominaisuudet
Tuotemerkkitiedot
Brändi LG
Loppu varastosta
Näytä määräalennukset Ilmainen toimitus! (FI) 30 päivää jäähdyttelyä Erinomainen palvelu
Asiakkaiden kysymyksiä
asiakkaiden arvostelut
LG 37U730SA-W 37" | 3840x2160 4K UHD IPS | 60Hz | Älymonitori, jossa on webOS | USB-C 65W | Valkoinen Klikkaa tähteä jättääksesi arvostelusi