
Koe saumaton valaistuksen hallinta LEDvoeding Met Constante Spanning -laitteen avulla. Se tarjoaa luotettavan 40 W tehon 12 V:lla, varmistaen tasaisen suorituskyvyn LED-asetuksillesi.
Tämä virtalähde tarjoaa 3,4 A, mikä tekee siitä ihanteellisen erilaisiin käyttökohteisiin, niin kotona kuin kaupallisissa ympäristöissä. Sen TRIAC-himmennystoiminto mahdollistaa sulavan kirkkauden säätämisen, sopien mihin tahansa tunnelmaan.
Suunniteltu tehokkuutta silmällä pitäen, kompakti muotoilu takaa helpon integroitumisen sähköjärjestelmiisi samalla kun turvallisuusstandardit säilyvät. Täydellinen energian käytön optimointiin ja LED-asennustesi käyttöiän parantamiseen.
| Brändi | Glacial Power |
| Malli | GP-CVP040N-12V |
| Primaarivärit | Valkoinen |
| Lisää värejä | Musta, Punainen |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 107,5 mm |
| De hoogte van het product | 32 mm |
| Productbreedte | 43,5 mm |
| Tuotteen paino | 240 g |
| IP-arvo | The text "IP65" does not change with translation, as it is a standard rating commonly used worldwide to indicate the level of protection an enclosure provides against dust and water. If you want an explanation or more context in Finnish, let me know! |
| Tyyppaa montaasi | I'm sorry, but "Schroef" does not appear to be a complete sentence or phrase in English or another common language. However, if "Schroef" is meant to be translated into Finnish and it refers to the Dutch word for "screw," the translation would be "ruuvi." If you meant something else, please provide more context or details! |
| Minimi sisäänmenojännite VAC | 205 V |
| Maximi tulojännite VAC | 256 V |
| Himmennettävä | Joo |
| Nimellislähtövirta | 3,4 A |
| Aantal uitgangspunten translates to "perusteiden määrä" in Finnish. | 1 |
| Kirjoita kotelointi | Ingesloten voidaan kääntää epävirallisesti suomeksi sanalla "mukana". |
| Sorry, but I need more context to provide a translation for "Ingangsstroom." It seems like it could be a specific term or name. Could you provide more details or clarify what you mean by "Ingangsstroom"? | 0,5 A |
| The term "uitgangsvermogen" translates to "lähtöteho" in Finnish. | 40,8 W |
| Sarja LED-ohjain | Sure, here's the text translated into Finnish in an informal tone: YK |
| Teknologiakategoria | Tasajänniteosoitin |
| Kirjoita himmennin | triac himmennettävä |
| Uitgangsspanning VDC muuttuu muotoon "Lähtöjännite VDC" suomeksi. | 12 V |
| Johtimen pituus | 14,5 cm |
| Maksimaalinen kirkkausalue | 100 % |
| Minimaalinen himmennysalue | 5 % |
| Uitgangsrendement voidaan kääntää suomeksi sanalla "lähdöntuotto". | 82 % |
| Materiaali | ABS |