
LADER VOOR 12 V LOODZUURACCU's - 6 A tarjoaa kätevän ja tehokkaan latausratkaisun 12V lyijyhappoakuille.
Kompakti ja kevyt, se takaa sujuvan käytön eri ympäristöissä. Älykkäällä teknologialla suunniteltu, se säätää automaattisesti latausvirran, suojaten ylilataukselta ja pidentäen akun elinikää.
Tämä yksiportainen laturi on täydellinen akun pitkän iän ylläpitämiseen, olitpa sitten autotallissa tai liikkeellä. Sen vankka rakenne ja helppokäyttöisyys tekevät siitä tärkeän kumppanin luotettavan tehon suorituskyvyn varmistamiseksi.
| Brändi | Toolland |
| Malli | AC06 |
| Primaarivärit | Punainen |
| Lisää värejä | harmaa |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 11,5 cm |
| De hoogte van het product | 17,5 cm |
| Productbreedte | 23 cm |
| Tuotteen paino | 3000 g |
| IP-arvo | IP20 |
| Gebruiksplaats | Alleen binnenshuis translates to Finnish informally as: "Vain sisällä". |
| Sisääntulotaajuusalue | 50 Hz |
| Esitys | ei |
| Kirjoita verkkopistoke | Tyyppi C (Eurostekker) |
| Sähkösuojaus | Ylikuormitus |
| Sisäänmenojännite VAC | 230 V |
| Nimellislähtövirta | 4,5 A |
| Kirjoita lataus | 12 V geeliakut, 12 V lyijyakkuja |
| Minimi nimellinen lähtöjännite VDC | 12 V |
| Effectieve laadstroom in Finnish would be "Tehokas latausvirta." | Sure! The text "6 A" does not contain any words that need translation. It looks like a combination of a number and a letter, which would remain the same in Finnish. |
| Status-LED-merkkivalot | Joo |
| Ingebouwde ampèremeter - Sisäänrakennettu virtamittari | ei |
| Maximaal accucapaciteetti | 90 Ah |
| Minimaalinen akun kapasiteetti | 20 Ah |
| Opstartboosti | ei |
| Lämpösuojaus | ei |
| Zekeringswaarde | 20 v. |
| Vervangbare zekering in Finnish would be "vaihdettava sulake." | Joo |
| Materiaali | Metalli |