
Koe ennennäkemätön tarkkuus Kolomboormachinella, joka on todellinen tehokone, varustettu 400 W moottorilla, joka pystyy tarjoamaan nopeuksia 420-2700 rpm välillä. Sen monipuolisuus takaa erinomaisen poraussuorituskyvyn.
Tän koneen maksimi poraussyvyys on 50 mm, ja se porautuu vaivatta monenlaisiin materiaaleihin. Säädettävä nopeus antaa mahdollisuuden optimaaliseen hallintaan ja mukautuu saumattomasti tehtävän vaatimuksiin.
Suunniteltu luotettavuuden ja tehokkuuden ehdoilla, sen muotoilu parantaa käyttäjän mukavuutta ja vähentää väsymystä. Täydellinen tukeviin hyllyihin tai monimutkaisiin puutyöyksityiskohtiin, tämä porakone on osoitus huippulaatuisesta insinöörityöstä.
| Brändi | Stanley |
| Malli | STN-SXDP13597E |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 39 cm |
| De hoogte van het product | 27 cm |
| Productbreedte | 26 cm |
| Tuotteen paino | 15 kg |
| Maksimaalinen sähköjännite | 230 V |
| Accut/batterijen nodig | ei |
| Accut/paristot sisältyvät hintaan. | ei |
| Sähkömoottori tyyppi | Kooliharjamoottori |
| Nimellinen maksimikierrosluku | 2700 kierrosta/min |
| Nimellinen teho | 400 W |
| Nimellinen minimi kierrosluku | 420 r/min |