
Jute tuinzak -setti tarjoaa vankan ratkaisun puutarhajätteen keräämiseen, ja siinä on yhteensä 175 litran kapasiteetti kolmessa kestävässä pussissa.
Valmistettu ympäristöystävällisestä juutista, jokainen laukku on suunniteltu kestämään ja olemaan kestävä. Vahvistettujen ompeleiden ja tukevien käsityksien ansiosta raskaiden lehtien, ruohonjätteiden tai karsimisjätteiden kuljettaminen on helppoa.
Juutin luonnollinen hengittävyys auttaa vähentämään hajuja ja estää homeen kasvua, mikä pitää puutarhan ympäristön puhtaampana. Pinoat ja säilytät helposti, kun niitä ei käytetä, säästäen tilaa ja varmistaen tehokkuuden puutarharutiinissasi.
| Brändi | Toolland |
| Malli | PM2014 |
| Primaarivärit | Ruskea |
| Lisää värejä | harmaa |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 58 cm |
| De hoogte van het product | 66 cm |
| Productbreedte | 58 cm |
| Tuotteen paino | 574 g |
| Otteen kanssa | ei |
| Sisällön määrä | 175 l |
| Halkaisijan yksikkö | 58 cm |
| The translation of "Opvouwbaar" to Finnish is "Taitettava". | Joo |
| Met bindkoord" in Finnish can be informally translated as "Säätönarulla". | Joo |
| Materiaali | In Finnish, "Jute" is translated as "Juutti." |