
JUNG Plakspaan, jossa on kaareva kahva ja 4 x 4 mm hammastettu muotoilu, on loistava työkalu tehokkaaseen pintojen levittämiseen. Tarkkuutta varten suunniteltu, sen kuvioitu pinta on täydellinen optimaalisen kiinnittymisen saavuttamiseen laatoitus- ja lattiahankkeissa.
Kokeile parannettua hallintaa kaarevalla kahvalla, joka jäljittelee kätesi luonnollisia muotoja ja vähentää väsymystä pitkäaikaisessa käytössä. 4 x 4 mm hampaat tekevät tasaisia uria, mikä varmistaa tasaisen materiaalin, kuten liiman tai laastin, jakautumisen.
Tämä plakspaan on valmistettu kestävistä materiaaleista, joten se kestää rankkojakin työolosuhteita. Olitpa sitten asentamassa keraamisia laattoja tai kivilattiaa, sen luotettavuus ja ergonominen muotoilu tekevät siitä tärkeän osan mitä tahansa työkalupakkia.
| Brändi | Jung Henkelmann |
| Malli | HE207004 |
| Primaarivärit | Sininen |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 280 mm |
| Productbreedte | 130 mm |
| Tuotteen paino | 330 g |
| Muoto | Rechthoekig in Finnish (informal) is "suorakulmainen." |
| Materiaalin kahva(t) | The text "Hout" does not provide enough context for an accurate translation. If "Hout" is intended to be translated as "Wood," then the Finnish word for "wood" is "Puu." If you have more context or additional text, please provide it for a more accurate translation. |
| Kirjoita kahva | The German word "Gebogen" translates to "taipunut" in Finnish. |
| Tyyppaa tanden. | Neliö 4 x 4 mm |
| Truweel tyyppi | Pleisteripalko |
| Materiaali | Ruostumaton teräs |