
Valmistettu korkealaatuisesta alumiinista, tämä profiili on 150 cm pitkä ja siinä on tyylikäs 30 x 60 mm:n poikkileikkaus ja tarkka 1,35 mm:n paksuus. Sen kevyt mutta kestävä muotoilu takaa luotettavan suorituskyvyn ja mukautuvuuden.
Ihanteellinen moniin eri käyttötarkoituksiin, kuten kehysten ja tukien rakentamiseen sekä arkkitehtonisten projektien ja räätälöityjen rakennelmien parantamiseen. Korroosionkestävä pinta tekee siitä sopivan sekä sisä- että ulkokäyttöön.
Sen helppoleikattavan ja porattavan rakenteen ansiosta se yksinkertaistaa monimutkaisia projekteja varmistaen saumattoman integroinnin ja muokkaamisen. Kokeile vertaansa vailla olevaa monipuolisuutta ja luotettavuutta tämän tukevan alumiiniprofiilin kanssa.
| Brändi | Toolland |
| Malli | HEL300150 |
| Sure! The translation of "Dikte" into Finnish, keeping it informal, would be "Dikte". If you meant a different context or need more of the text translated, please provide additional details! | 1,35 mm |
| Primaarivärit | harmaa |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 60 mm |
| De hoogte van het product | 30 mm |
| Productbreedte | 1500 mm |
| Tuotteen paino | 840 g |
| Muoto | Rechthoekig in Finnish (informal) is "suorakulmainen." |
| Primaariyksityiskohtaiset värit | Metallinen hopea |
| Materiaali | Alumiini |