Opencircuit GP2Y1010AU0F pölyanturimoduuli
Tili
Tilin yleiskatsaus
Luokat
Robotiikka
Alustat
Elektroniikka
Aloitussarjat
Materiaali
Tietokoneet
Kausituotteet
Tuotenumero
11238
Brändi
Opencircuit
Share
Kirjoita arvostelu
Kuvaus
Liitteet
Ominaisuudet
Tuotemerkkitiedot
Brändi
Opencircuit
Koko tiedot
Pituus
46 mm
Leveys
30 mm
Korkeus
18 mm
Paino
15 g
Ei sisällä arvonlisävero (FI)
Loppu varastosta
Varastoilmoitus
Vaihtoehtoja varastossa
Adafruit PM2.5 ilmanlaadun tunnistin ja koholevysovitinsarja
Lisää ostoskoriin
Näytä määräalennukset
Ostaa
10
pieces varten
per piece
4 % alennus
Ostaa
25
pieces varten
per piece
7 % alennus
50
10 % alennus
100
13 % alennus
500
16 % alennus
Toimitettu
(FI)
30 päivää jäähdyttelyä
Erinomainen palvelu
Vaihtoehtoiset tuotteet
Vähennetty
Varastossa
-50 %
Katso tuote
DFRobot Painovoima: Laser PM2.5 ilmanlaatusensori Arduinolle
Katso tuote
Opencircuit Sparkfun -ilmanlaadun PM1/PM2.5/PM10-anturi - BMV080 (Qwiic)
Asiakkaiden kysymyksiä
Q
Kysy kysymys
asiakkaiden arvostelut
★
★
Klikkaa tähteä jättääksesi arvostelusi
Huonoin mahdollinen kokemus
Huono kokemus
Kohtalainen kokemus
Tyytyväinen kokemus
Erittäin positiivinen kokemus
Suositellut tuotteet
Opencircuit PIR-liiketunnistusmoduuli
Opencircuit Arduino Nano R3 - klooni - otsikoineen
Vähennetty
Varastossa
-49 %
Opencircuit Sadetunnistinmoduuli
-49 %
Opencircuit DHT11 Kosteus- ja lämpötila-anturimoduuli
-49 %
Opencircuit Äänentunnistusanturimoduuli
Opencircuit MQ-135 ilmanlaatuanturi
65 pieces
Opencircuit Uros-uros neulesetti 65 osaa
Opencircuit Vastussarja 1% 600 kpl 30 arvoa
-49 %
Opencircuit BMP280 Barometrimoduuli
Opencircuit BH1750FVI digitaalinen valoanturimoduuli (GY-302)
Opencircuit Tutkan liiketunnistinmoduuli, 3,3V - 20V
-49 %
Opencircuit 3,3 V Step Down & Step Up -muunnin
Opencircuit Transistorisarja 200 kpl - 10 arvoa
Opencircuit 5mm diffuusi LED-sarja - 5 väriä, 100 kappaletta
2 pieces
Opencircuit Keinukytkin 12V pyöreä punaisella lampulla - 2 kpl
-50 %
Opencircuit Uros-naaras 20 cm litteä kaapeli 40 kpl
-78 %
Opencircuit Ilmapumppu 3V - 6V
-49 %
Opencircuit MAX485 TTL - RS485 -moduuli
2 pieces
-51 %
Opencircuit 2K ohmin lineaarinen potentiometri - 2 kpl
50 pieces
-50 %
Opencircuit 5mm LED lämmin valkoinen - 50 kpl
-49 %
Opencircuit Naaras-naaras 20 cm nauhakaapeli 40 kpl
-81 %
Opencircuit Arduino Nano R3 - klooni - ilman otsikoita
100 pieces
-49 %
Opencircuit 100Ω Metallikalvovastus 1/4W - 100 kpl
-50 %
Opencircuit USB -DC-liitin 5,5x2,1mm kaapeli - 100cm
5 pieces
-50 %
Opencircuit Urospää pitkä 1x40 suora - 5 kpl
-51 %
Opencircuit 500K ohmin lineaarinen potentiometri - 2 kpl
-50 %
Opencircuit Lämmin valkoinen 10W LED-sirut - 2 kpl
5 sets
-50 %
Opencircuit Keinukytkin - On / On - 5 kpl
10 pieces
-50 %
Opencircuit Lämmin valkoinen 3mm diffuusi LED - 10 kpl
-49 %