Any brand TASASUUNTAJA 250V-1.5A (B250C-2300-1500)
Tuotenumero 250V1.5 Share Kirjoita arvostelu
Uusi
Kuvaus
GELIJKRICHTER 250V-1.5A (B250C-2300-1500) on huolella suunniteltu tehokkaaseen ja luotettavaan vaihtovirran (AC) muuntamiseen tasavirraksi (DC), mikä varmistaa optimaalisen suorituskyvyn erilaisissa elektronisissa sovelluksissa.
Ominaisuuksiin kuuluu vankka 250V kapasiteetti ja 1.5A virran kesto, mikä on suunniteltu varmistamaan jatkuva tehonsyöttö ja vähentämään sähköistä kohinaa. Se on kuin oma virtapuhdistaja, joka muuntaa tehosi täydellisesti ja suojaa herkkiä piirejäsi.
Ominaisuudet
Tuotemerkkitiedot
Brändi Any brand
Malli250V1.5
muu
Kirjoita numero. B250-C1500/1000
Ifsm (piekstroom) Sure! "50A" in Finnish is "50A." There is no translation needed for numbers and letter designations like this. If there is additional text you need to be translated, please let me know!
Vf (eteenpäin jännite) Sure! To help you accurately, could you provide the text you want translated into Finnish? "1V" seems like it might be a placeholder or abbreviation.
Sorry, it looks like there might be a typo or an error in your text. Could you please provide more context or clarify the text so I can assist you better? 250V max.
Pakkaus Kuvio 7
Io (tasavirta) 1,5A max.
Loppu varastosta
Any brand TASASUUNTAJA 250V-1.5A (B250C-2300-1500) € 3,60
Asiakkaiden kysymyksiä
asiakkaiden arvostelut
Any brand TASASUUNTAJA 250V-1.5A (B250C-2300-1500) Klikkaa tähteä jättääksesi arvostelusi