
Tapaa tärkeiden laitteidesi voimanpesä: Duracell Alkaline Battery Plus Power 1.5V MN9100 LR01 N 910A. Suunniteltu tarjoamaan pitkäkestoista energiaa, nämä paristot pitävät laitteesi toiminnassa moitteettomasti, olipa kyseessä yksinkertainen keittiöajastin tai moderni lääkintälaite.
Hyödyt sisältävät pidemmän käyttöiän, joka tuo mielenrauhaa, ja tasaisen suorituskyvyn, johon voit luottaa. Näiden paristojen säilyvyysaika on jopa 10 vuotta, joten ne ovat aina valmiina, kun tarvitset niitä eniten. Vankka muotoilu varmistaa luotettavan energiansaannin ja optimoi laitteidesi toimivuuden.
Olitpa sitten keskellä lempikauko-ohjattavan autokisasi tai luotatpa langattomaan ovikelloosi, nämä paristot tarjoavat vakaata tehoa. Ne ovat elintärkeä energianlähde yhteyksien täyttämässä maailmassa ja poistavat huolen siitä, että virta loppuisi tärkeällä hetkellä.
| Brändi | Duracell |
| Malli | BDLR01-BL2 |
| Pariston IEC-koko | The text "N (LR1, R1, HR1, KR1, 910A, 910D, UM5, Lady, MN9100)" consists mostly of codes and doesn't have meaningful words to translate into Finnish. If you meant to include Finnish for informal context around these codes, kindly provide more context or words that need translation. |
| Primaarivärit | Oranssi |
| Lisää värejä | Musta |
| De hoogte van het product | 30,2 mm |
| Tuotteen paino | 15 g |
| Sure, but it seems like "Accuspanning" might be a brand or specific term that isn't in Finnish. Could you clarify if this needs translation or should it remain as is? | 1,5 V |
| Samenstelling batterij" in Finnish is "Akun koostumus." | The word "alkaline" translates to Finnish as "emäksinen." |
| Halkaisijan yksikkö | 13 mm |
| Primaariyksityiskohtaiset värit | Ostaja |
| Akkukapasiteetti | 885 mAh |
| Paristojen lukumäärä |