
KNOPPI (MUSTA 28mm/4mm) tarjoaa korkealaatuisia kiinnitykseen suunniteltuja ruuvattavia nuppuja, jotka vastaavat kaikkiin teknisiin tarpeisiisi. Nämä kestävistä mustasta muovista valmistetut nupit takaavat lujan ja luotettavan kiinnityksen.
Halkaisijaltaan 28 mm ja varreltaan 4 mm, ne ovat ihanteellisia erilaisiin käyttötarkoituksiin. Niiden rakenne tarjoaa erinomaisen otteen käytön aikana sekä kulutuskestävyyttä.
Verschillende beschikbare diameters maken deze knoppen veelzijdig inzetbaar, of het nu gaat om elektronica, industriële apparatuur of huishoudelijk gebruik. Ervaar de efficiëntie en duurzaamheid die zorgen voor een langdurige prestatie.Dit vertaald naar informeel Fins is:Monet eri halkaisijat tekevät näistä napeista monikäyttöisiä, olipa kyse elektroniikasta, teollisuuslaitteista tai kotiin. Koe tehokkuus ja kestävyys, jotka takaavat pitkän käyttöiän.
| Brändi | Seder |
| Malli | KN284N |
| Ø | "28 mm" translates to "28 mm" in Finnish. |
| A | 4 mm |
| B | "28 mm" translates to "28 mm" in Finnish. |
| D | 16 mm |
| E | 4 mm |
| F | 11 mm |
| C | 18 mm |
| H | 19 mm |
| Väri | Musta |