
Tämä kompakti USB-laturi yhdistää tehon ja tehokkuuden kahdella USB-C-portilla, tarjoamalla vahvat 65W energiaa. Power Delivery -toiminto varmistaa nopean ja tehokkaan latauksen useille laitteille samanaikaisesti.
Kannettavan tietokoneen ja älypuhelimen lataaminen samanaikaisesti on nyt helppoa. Tämän laturin 3,25A ulostulo lyhentää latausaikoja merkittävästi perinteisiin malleihin verrattuna. Sen tyylikäs valkoinen muotoilu tuo ripauksen modernia ilmettä mihin tahansa työtilaan.
| Brändi | ACT |
| Malli | ACTAC2165 |
| Primaarivärit | Valkoinen |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 30,8 mm |
| De hoogte van het product | 50,6 mm |
| Productbreedte | 92,7 mm |
| Tuotteen paino | 200 g |
| Sisääntulotaajuusalue | 50/60 Hz |
| Minimi sisäänmenojännite VAC | 100 V |
| Maximi tulojännite VAC | 240 V |
| Kirjoita verkkopistoke | Tyyppi C (Eurostekker) |
| Arvo maksimilähtövirta | 3,25 A |
| The Dutch word "Geslacht" translates to Finnish as "Sukupuoli." | Sure! The word "Vrouwelijk" can be informally translated to Finnish as "naisellinen". |
| USB-tyyppi | USB-C |
| The term "uitgangsvermogen" translates to "lähtöteho" in Finnish. | 65 W |
| Automaattinen latauksenpysäytys | Joo |
| "Functies lader" in Finnish would be "Laturin toiminnot." | PD PPS, Power Delivery 3.0, Quick Charge™ 3.0, Samsung AFC |
| Nopea lataus | Joo |
| GaNFast-teknologia | Joo |
| Kirjoita USB-porttiin | USB-C |
| Älykäs laturi | Joo |
| Aantal USB-poorten translates to "USB-porttien määrä" in Finnish. | 2 |
| Materiaali | ABS |