
Lajitelmalaatikko - 357 x 237 x 56 mm - 4,7 L. Tämä 10 tuuman lajitelmalaatikko Pereliltä on valmistettu kestävästä muovista ja sisältää 10 irrotettavaa säilytyslokeroa kolmessa eri koossa.
Varustettu läpinäkyvällä kannella, tukevalla kahvalla ja kahdella muovilukolla, tämä laatikko pitää lokerot tiukasti paikallaan, vaikka kaikkia ei käytettäisikään. Täydellinen erilaisten pienten tavaroiden järjestämiseen helposti ja näkyvästi.
| Brändi | Perel |
| Malli | OMRH10 |
| Primaarivärit | Musta |
| Lisää värejä | Oranssi, läpinäkyvä |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 237 mm |
| De hoogte van het product | 56 mm |
| Productbreedte | 357 mm |
| Tuotteen paino | 813 g |
| Binnenbreedte in Finnish is "sisäleveys." | 255 mm |
| Sisäinen syvyys | 195 mm |
| Inwendige korkeus | 45 mm |
| Verstelbare compartimenten voidaan kääntää suomeksi sanomalla "säädettävät lokerot". | ei |
| Pinottava | Joo |
| Otteen kanssa | Joo |
| Verwijderbare compartimenten käännettynä suomeksi on "irrotettavat lokerot". | Joo |
| Sisällön määrä | 4,7 litraa |
| Määrä osastoja | 10 |
| Kirjoita kansi | Niet verwijderbaar in Finnish (informally) is "Ei poistettavissa". |
| Kirjoita paikka | Matkalaukun lukko |
| Materiaali | Polypropeeni |