
3-osainen jatkojohto kaapelikelalla tarjoaa tehokkaan virtaratkaisun 1,5 metrin kaapelilla. Täydellisesti maadoitettu, se varmistaa luotettavan ja turvallisen toiminnan kaikille sähkölaitteillesi.
Tämä stekkerdoos on suunniteltu kolmea pistoketta varten ja se on ihanteellinen koti- ja toimistokäyttöön. Se mahdollistaa useiden laitteiden samanaikaisen lataamisen ilman sekamelskaa. Sen kompakti kaapeliboksi minimoi sotkut ja pitää tilasi järjestyksessä.
Olitpa sitten lataamassa läppäriä, virransyöttämässä lamppua tai yhdistämässä tulostinta, tämä monikäyttöinen jatkojohto on kätevä ja tehokas valinta sinulle.
| Brändi | Perel |
| Malli | EB3WSWO |
| Kaapelin pituus | 1,5 m |
| Primaarivärit | Valkoinen |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 11,5 cm |
| De hoogte van het product | 12,1 cm |
| Productbreedte | 23,5 cm |
| Tuotteen paino | 550 g |
| IP-arvo | IP20 |
| Gebruiksplaats | Alleen binnenshuis translates to Finnish informally as: "Vain sisällä". |
| Maksimaalinen teho | 3500 W |
| Tyyppaa montaasi | Vapaa-ajallinen. |
| Lisämateriaalia | PP (polypropeeni) |
| Kirjoita verkkopistoke | Tyyppi E/F (Ranska/Saksa) |
| Kirjoita kaapeli | H05VV-F 3G1.5 is a type of electrical cable and does not need translation. |
| Kirjoita Stekkerdoos/Verlengkabel/-Snoer | The Dutch word "stekkerdoos" translates informally to Finnish as "jatkojohto." |
| Aardingin tyyppi | Sorry, but "Penaarde" doesn't appear to be a standard word or phrase in English or another widely known language. If you have any more context or details, I'd be happy to help with that information. |
| Sähkövirta | 16 A |
| Laajentaminen VAC | 250 V AC |
| Määrä lankoja | 3 |
| Liittymien lukumäärä | 3 |
| Aantal stopcontacten type E translates to Finnish informally as: Tyypin E pistorasioiden määrä | 3 |
| Johdon poikkileikkaus | 1,5 mm² |
| Skriv stopcontact | Tyyppi E (Ranska) |
| Pakkaseton | ei |
| Lastensuojelu | Joo |
| Ylijännitesuojaus | ei |
| Johtoja järjestävä tyyppi | Joo |
| On / off kytkin | Joo |
| Materiaali | ABS |