
Koe vertaansa vailla oleva leikkaustarkkuus 230 mm kulmahiomakoneella, joka on suunniteltu selviytymään kovimmista materiaaleista tehokkaalla 2200 W moottorilla.
Tämä monipuolinen työkalu tulee tukevassa kantolaukussa, ja siinä on huippuluokan timanttiterä, joka tekee jokaisesta viillosta siistin ja vaivattoman.
Olipa kyseessä kiven, metallin tai betonin leikkaaminen, sen ergonominen muotoilu takaa mukavan käsittelyn, ja vankka moottori varmistaa tasaisen tehon jokaiseen tehtävään.
| Brändi | Hikoki |
| Malli | HIK-G23SW2W7Z |
| Primaarivärit | Musta |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 25 cm |
| De hoogte van het product | 12 cm |
| Productbreedte | 54 cm |
| Tuotteen paino | 7180 g |
| Energiebron → Energialähde | Sähkö |
| Maksimaalinen sähköjännite | 230 V |
| Accut/batterijen nodig | ei |
| Accut/paristot sisältyvät hintaan. | ei |
| Accut/suunnittelu sisäänrakennettu | ei |
| Tyyppiliitäntä | Sure, could you please provide the text you would like translated? |
| Met antivibratie handgreep translates to Finnish as "värinänvaimennuskahvalla". | ei |
| Sähköinen turvallisuusluokka | Luokka II |
| Geleverd in opbergmiddel translates to Finnish as: Toimitetaan säilytysastiassa | Joo |
| Työvalojen kanssa | ei |
| Met Veiligheidsschakelaar translates to Finnish informally as "Turvakytkimellä." | Joo |
| Met draaibare handgreep" translates to "Kääntyvä kahva" in Finnish. | ei |
| Aloitetaan pehmeästi. | Joo |
| Nimellinen maksimikierrosluku | 6600 r/min |
| Halkaisija As/Asgat | 23 mm |
| Halkaisija hioma-/tahkokivi | 230 mm |
| Minimaalinen taajuus | 50 Hz |
| Maksimitaajuus | 60 Hz |
| Tehoa | 0 W |
| Materiaali | Metalli |