
Tämä 21-tuumainen Perelin Gereedschapskoffer on kooltaan 535 x 291 x 280 mm ja siinä on tilava 43,5 litran kapasiteetti. Se on valmistettu kestävästä muovista ja suunniteltu pitämään työkalusi turvassa ja järjestyksessä.
Työkalupakissa on irrotettava lokero, joka helpottaa pienempien tavaroiden saatavuutta ja maksimoimaan säilytystilan tehokkuuden. Kaksi luotettavaa muovilukkoa varmistavat, että kansi pysyy tiukasti kiinni kuljetuksen tai säilytyksen aikana.
Tämän työkalupakin taitettava kahva tekee siitä kätevän kantaa, ja se mahdollistaa vaivattoman kuljettamisen mille tahansa työmaalle. Se on täydellinen ratkaisu varusteidesi järjestämiseen ja käyttövalmiina pitämiseen.
| Brändi | Perel |
| Malli | OM21 |
| Primaarivärit | Musta |
| Lisää värejä | Oranssi |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 267 mm |
| De hoogte van het product | 242 mm |
| Productbreedte | 486 mm |
| Tuotteen paino | 1926 g |
| Binnenbreedte in Finnish is "sisäleveys." | 494 mm |
| Sisäinen syvyys | 235 mm |
| Inwendige korkeus | 210 mm |
| Verstelbare compartimenten voidaan kääntää suomeksi sanomalla "säädettävät lokerot". | ei |
| Otteen kanssa | Joo |
| Verwijderbare compartimenten käännettynä suomeksi on "irrotettavat lokerot". | Joo |
| Sisällön määrä | 43,5 litraa |
| Kirjoita paikka | Muovisalpa, matkalaukun lukko. |
| Kokoontaittuva kahva | Joo |
| The Dutch word "Schouderriem" translates informally to "olkahihna" in Finnish. | ei |
| Pyörillä | ei |
| Trolley-toiminto | ei |
| Gereedschapspaneel wordt in het Fins vertaald als "työkalupaneeli". | ei |
| Vedenkestävä | ei |
| Kirjoita hoek | Kunnossa |
| Telescopinen kahva | ei |
| Määrä ladataan | 1 |
| Materiaali | Polypropeeni |