
Koe sujuva ohjaus 2-KANAALS AM OOK 433.92MHz Lähettimen kanssa, jossa on vankka HCS300-kooderi paremman turvallisuuden ja luotettavuuden takaamiseksi. Olipa kyseessä portin tai autotallin oven hallinta, tämä lähetin takaa paitsi toimivuuden myös tarkkuuden.
Nauti sen kaksikanavaisesta ominaisuudesta, joka mahdollistaa kahden itsenäisen järjestelmän samanaikaisen käytön. Sen kompakti muotoilu tekee siitä helpon kantaa, ja 433,92 MHz taajuus on täydellinen pitkämatkaiseen viestintään, mikä antaa sinulle hallinnan myös pitkien etäisyyksien päässä.
Edistynyt HCS300-koodirullaustekniikka vähentää luvattoman pääsyn riskiä, mikä tekee siitä turvallisen vaihtoehdon kaikkiin automaatiotarpeisiisi. Helppo integroida olemassa oleviin järjestelmiin, tämä lähetin on yhtä monipuolinen kuin tehokaskin, mikä takaa mielenrauhan jokaisella käyttökerralla.
| Brändi | Aurel |
| Malli | HCSTX2 |
| Pariston IEC-koko | CR2032 (5004LC) |
| Primaarivärit | harmaa |
| Lisää värejä | Sininen |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 5,5 cm |
| De hoogte van het product | 0,5 cm |
| Productbreedte | 4,5 cm |
| Tuotteen paino | 16 g |
| Paristot mukana | Joo |
| Sure, but it seems like "Accuspanning" might be a brand or specific term that isn't in Finnish. Could you clarify if this needs translation or should it remain as is? | Of course! Could you please provide the text you want translated to Finnish? |
| Samenstelling batterij" in Finnish is "Akun koostumus." | Litium |
| Määrä kanavia | 2 |
| Nominaal kassavirta | 10 mA |
| Radiofrekvenssi | 433,92 MHz |
| Paristojen lukumäärä |