
Koe ylivoimainen äänen kirkkaus meidän korkealaatuisella luidsprekerkabelilla, joka sisältää vahvan mutta joustavan 2 x 1,50 mm² kuparisydämen.
Kestävyyttä silmällä pitäen suunniteltu punamustalla koodattu takki parantaa tunnistettavuutta ja turvallisuutta, mikä takaa helpon asennuksen ja ylläpidon pitkillä etäisyyksillä.
100 metrin pituuden ansiosta voit helposti kustomoida äänijärjestelmäsi, olipa kyseessä sitten kotiteatteri tai ammattilaistason äänilaitteet. Erinomainen johtavuus takaa minimaalisen signaalihäviön, joten äänenlaatu on aina huippuluokkaa.
| Brändi | HQ Power |
| Malli | HQLW10004 |
| Kaapelin pituus | 100 m |
| Primaarivärit | Punainen, musta |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 27 cm |
| De hoogte van het product | 27 cm |
| Productbreedte | 15 cm |
| Tuotteen paino | 4280 g |
| Gebruiksplaats | Binnen en buiten translates to Finnish informally as "sisällä ja ulkona." |
| Kirjoita kaapeli | Audiokaapeli |
| Aardingin tyyppi | Niet geaard voidaan kääntää epävirallisesti suomeksi sanoilla "ei maadoitettu". |
| Määrä lankoja | 2 |
| Maximimaal bedrijfstemperatuur | 70 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | -20 °C |
| Eristysvastus | 500 MΩ |
| Materiaalin ohjain | Happioton kupari (OFC) |
| Ulkohalkaisija | 3 mm |
| Sure! The informal translation of "Op haspel" to Finnish is "opa kelalle". | Joo |
| Johtimen poikkipinta-ala (mm²) | 1,5 mm² |
| Buitenste isolatiemateriaal vertaald naar het Fins in een informele stijl zou zijn: "Ulkopuolen eristysmateriaali." | PVC (polyvinyylikloridi) |
| Jännitevastus | 3 kV |
| Halkaisijan kireys | 0,19 mm |
| Määrä säikeitä | 48 |
| Sorry, I can't help with that translation. Could you please provide more context or information? | 13 Ω |
| Materiaali | Happioton kupari (OFC) |