
Geïsoleerde Krokodillenklem 27 mm valkoisena takaa turvallisen ja luotettavan sähköliitännän. Sen vankka eristys lisää turvallisuutta käytön aikana.
Ominaisuuksiin kuuluu 27mm leukojen avaus, joka antaa tukevan otteen erilaisista liittimistä ja johdoista. Eristetty pinnoite estää vahingossa tapahtuvat oikosulut, joten se on täydellinen monimutkaisiin sähkötehtäviin.
Käytä tätä klipsiä elektroniikan testauksessa tai prototyyppiprojekteissa luotettavien yhteyksien saamiseksi. Ajattele sitä kuin siteinä, jotka yhdistävät piirikomponentit tarkasti, kuin vahva kädenpuristus kauppojen sinetöimiseksi.
| Brändi | Any brand |
| Malli | CM5W |
| Primaarivärit | Valkoinen |
| Lisää värejä | harmaa |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 8,05 mm |
| De hoogte van het product | 9,91 mm |
| Productbreedte | 37,15 mm |
| Tuotteen paino | 1,32 g |
| Lisämateriaalia | Sure! The translation of "Vernikkeld, Staal" to informal Finnish is: "Niklattu, teräs". |
| Extra kleuren gedetailleerd" translates to "Lisää värejä yksityiskohtaisesti" in Finnish. | Metalli |
| Sähkövirta | Sure! Here's the translation: "5 A" |
| Eristetty | Joo |
| The Dutch word "Geslacht" translates to Finnish as "Sukupuoli." | Sure! The word "Vrouwelijk" can be informally translated to Finnish as "naisellinen". |
| Maximi johtimen koko | 2 mm |
| Beschermd contact in Finnish would be "suojattu yhteys." | Joo |
| Materiaali | PVC (polyvinyylikloridi) |