
Koe optimaalinen ääniliitettävyys kestävän, punamustan kaiutinkaapelimme avulla. Tämän kaapelin kaksoisrakenteessa on 2 x 0,50 mm² kokoonpano, mikä takaa erinomaisen äänenvälityksen 100 metrin pituudeltaan.
Johdon vankka rakenne takaa pitkän käyttöiän ja kestävyyden, joten se sopii sekä sisä- että ulkotiloissa oleviin äänentoistojärjestelyihin. Selkeä värikoodaus helpottaa asennusta ja vähentää virheellisten liitäntöjen riskiä.
Olipa kyseessä kotiteatterijärjestelmien tehostaminen tai ammattilaistason äänivarusteiden yhdistäminen, tämä kaiutinkaapeli tarjoaa tasaisen ja luotettavan suorituskyvyn, mahdollistaen saumattomat äänielämykset erilaisiin tarpeisiin.
| Brändi | HQ Power |
| Malli | HQLW10000 |
| Kaapelin pituus | 100 m |
| Primaarivärit | Punainen, musta |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 19 cm |
| De hoogte van het product | 3 cm |
| Productbreedte | 19 cm |
| Tuotteen paino | 410 g |
| Gebruiksplaats | Binnen en buiten translates to Finnish informally as "sisällä ja ulkona." |
| Kirjoita kaapeli | Audiokaapeli |
| Aardingin tyyppi | Niet geaard voidaan kääntää epävirallisesti suomeksi sanoilla "ei maadoitettu". |
| Määrä lankoja | 2 |
| Maximimaal bedrijfstemperatuur | 70 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | -20 °C |
| Eristysvastus | 500 MΩ |
| Materiaalin ohjain | Happioton kupari (OFC) |
| Ulkohalkaisija | 1,9 mm |
| Sure! The informal translation of "Op haspel" to Finnish is "opa kelalle". | Joo |
| Johtimen poikkipinta-ala (mm²) | 0,5 mm² |
| Buitenste isolatiemateriaal vertaald naar het Fins in een informele stijl zou zijn: "Ulkopuolen eristysmateriaali." | PVC (polyvinyylikloridi) |
| Jännitevastus | 3 kV |
| Halkaisijan kireys | 0,19 mm |
| Määrä säikeitä | 16 |
| Materiaali | Happioton kupari (OFC) |