
AANLOOPCONDENSATOR 8µF/450V on suunniteltu tarkkuutta ja luotettavuutta ajatellen. Sen pyöreät kondensaattorit on koteloitu palonkestävään kuoreen, mikä takaa mielenrauhan ja turvallisuuden vaativissa ympäristöissä.
Tämä kondensaattori tarjoaa erinomaisen kosteudenkestävyyden ja eristyksen, ja se kestää haastavia olosuhteita, mikä takaa pitkän käyttöiän ja suorituskyvyn. Kaksoisurosliittimet ja M8-ruuvi tekevät asennuksesta vaivatonta, mikä vähentää aikaa ja virheitä asennuksen aikana.
Suunniteltu toimimaan saumattomasti 50/60HZ:n lamppujen ja moottoreiden kanssa, se parantaa tehokkuutta ja suorituskykyä taitavasti. Oli kyseessä sitten raskaan käytön moottorin pyörittäminen tai kirkkaan lampun valaiseminen, tämä kondensaattori hoitaa homman helposti ja ammattitaitoisesti.
| Brändi | Capaca |
| Malli | SUE8U |
| Primaarivärit | Valkoinen |
| De hoogte van het product | 63 mm |
| Tuotteen paino | 68 g |
| Halkaisijan yksikkö | 34 mm |
| Muoto | Sure! Here's the translation to Finnish: Rond |
| Tyyppaa montaasi | I'm sorry, but "Schroef" does not appear to be a complete sentence or phrase in English or another common language. However, if "Schroef" is meant to be translated into Finnish and it refers to the Dutch word for "screw," the translation would be "ruuvi." If you meant something else, please provide more context or details! |
| Lisämateriaalia | Fenoli |
| Laajentaminen VAC | 450 V AC pysyy samana myös suomeksi, koska kyseessä on tekninen termi ja mittayksiköt. |
| Maximimaal bedrijfstemperatuur | 85 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | -25 °C |
| Tyyppi kondensaattori | Kondensaattorimoottori |
| Sähkökapasiteetti | Sure! Here is the translation: 8 µF |
| Eristetty | Joo |
| Palonkestävä | Joo |
| Kaksoisliitäntä | Joo |
| Kestää kosteutta | Joo |
| Schroefdraadaansluiting kääntyy suomeksi epävirallisesti "kierreyhteys". | M8 käännettynä suomeksi on "Kelm8". |
| Frequentieclassificatie eenvoudig selecteren vertaalt naar het Fins als: "Valitse taajuusluokitus helposti." | 50/60 Hz |
| Dissipatiivinen tekijä | tg d = 1/Q : < 0.004 (100 Hz, 20 °C) |
| Materiaali | Bakelietti |