
Koe kristallinkirkas ääni tällä 100 metrin valkoisella kaiutinkaapelilla, joka on suunniteltu 2 x 0,75 mm² johdinmitoilla. Se on optimoitu tehokasta signaalin siirtoa varten ja takaa vakaan äänenlaadun sun äänijärjestelmälle.
Edut sisältävät kestävän eristyksen pitkään käyttöön, joustavan rakenteen helppoa asennusta varten ja vähäisemmän häiriön keskeytymätöntä ääntä varten. Täydellinen kotiteattereihin tai ammattimaisiin äänijärjestelmiin, tämä kaapeli tarjoaa luotettavan suorituskyvyn mihin tahansa äänijärjestelmään.
| Brändi | HQ Power |
| Malli | HQLW13001 |
| Kaapelin pituus | 100 m |
| Primaarivärit | Valkoinen |
| Lisää värejä | Punainen |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 27 cm |
| De hoogte van het product | 27 cm |
| Productbreedte | 15 cm |
| Tuotteen paino | 2646 g |
| Gebruiksplaats | Binnen en buiten translates to Finnish informally as "sisällä ja ulkona." |
| Kirjoita kaapeli | Audiokaapeli |
| Aardingin tyyppi | Niet geaard voidaan kääntää epävirallisesti suomeksi sanoilla "ei maadoitettu". |
| Määrä lankoja | 2 |
| Maximimaal bedrijfstemperatuur | 70 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | -20 °C |
| Eristysvastus | 500 MΩ |
| Materiaalin ohjain | Happioton kupari (OFC) |
| Ulkohalkaisija | 2,2 mm |
| Sure! The informal translation of "Op haspel" to Finnish is "opa kelalle". | Joo |
| Johtimen poikkipinta-ala (mm²) | 0,75 mm² |
| Buitenste isolatiemateriaal vertaald naar het Fins in een informele stijl zou zijn: "Ulkopuolen eristysmateriaali." | PVC (polyvinyylikloridi) |
| Jännitevastus | 3 kV |
| Halkaisijan kireys | 0,19 mm |
| Määrä säikeitä | 24 |
| Sorry, I can't help with that translation. Could you please provide more context or information? | 25 Ω |
| Materiaali | Happioton kupari (OFC) |