
Pieni pumppu veden tai muun nesteen siirtämiseen. Tämä pumppu voidaan sijoittaa nesteen ulkopuolelle, jolloin 7,5 mm letku voidaan liittää tulo- ja poistoaukkoon. Koska tämä pumppu ei ole täysin vedenpitävä, on viisasta olla laittamatta sitä nesteeseen.
| Brändi | Opencircuit |
| Liitäntä 1 | 7,5-4,7 mm |
| Liitäntä 2 | 7,5-4,7 mm |
| Virtaus | 80-120L/H |
| Suurin nosto | 40cm-110cm |
| Nykyinen | ≤ 0,22 A |
| Materiaali | Muovi |
| Pituus | 24 mm |
| Leveys | 56 mm |
| Korkeus | 33 mm |
| Paino | 28 g |